Novitus Nano E, czyli zajrzyjmy do klasyki branży fiskalnej 25 października, 2017 27 października, 2017 admin
Nano E - kasa fiskalna marki Novitus

Technologie sprzedaży, podobnie jak inne, charakteryzuje ciągły rozwój. Wciąż obserwujemy, jak powstają nowe urządzenia fiskalne, oferujące nie tylko zdecydowanie wyższe parametry czy dodatkowe funkcje, ale wręcz innowacyjne rozwiązania. Niemniej, na rynku można znaleźć też kasy rejestrujące, które – jak to się mówi – należą już do klasyki. Przykład? Model Novitus Nano E. Co zadecydowało o tak dużej popularności tego urządzenia?

Nieduża, wygodna i elegancka

Omawianie charakteru popularnego modelu Nano E najlepiej zacząć od budowy kasy fiskalnej. Jednak wspomnieć tylko o naprawdę kompaktowych rozmiarach czy lekkiej konstrukcji to zdecydowanie za mało. Nano E posiada delikatną, smukłą sylwetkę, z której wynikają na pewno 2 walory. Po pierwsze, urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze (tym bardziej, jeśli zapakujemy je do specjalnego etui), zarówno podczas sprzedaży stacjonarnej, jak i mobilnej. Nie stwarza też najmniejszych problemów z przenoszeniem lub przechowywaniem. Po drugie, konstrukcja modelu marki Novitus sprawia, że urządzenie bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej. Świadczy o tym chociażby docenienie designu kasy w Konkursie Dobry Wzór. Warto dodać, że obudowa Nano E dostępna jest w kolorze ciemnym i jasnym, przez co jeszcze łatwiej dostosować urządzenie do wystroju wnętrza firmy.

Optymalne połączenie różnych cech i funkcji

Myli się jednak ten, kto uważa, że zalety kasy marki Novitus kończą się na jej konstrukcji i wyglądzie. Do tej pierwszej trzeba zresztą dodać solidne wykonanie modelu Nano E. Oprócz obudowy wytrzymałej na częstą eksploatację, kasa posiada klawiaturę z silikonową nakładką, a więc odporną na zalania i wnikanie brudu. Jeśli zaś o niej mowa, trzeba też wspomnieć, że jest intuicyjna w obsłudze i dysponuje przyciskami funkcyjnymi do programowania własnych skrótów (dla konkretnych produktów, usług lub funkcji urządzenia. Ale to nie wszystko. Nie można też zapomnieć o zapisie kopii paragonów w formie elektronicznej, wydruku grafik na paragonach, prostej instalacji rolki papieru czy trybie nocnym, w jakim kasa możne pracować i jednocześnie oszczędzać energię. Do tego należy dodać: wydajny akumulator oraz różne standardy komunikacyjne (włącznie z opcją ewentualnego zamontowania modułu Bluetooth). Jednym słowem, Nano E – kasa fiskalna od Novitus, to optymalne połączenie wielu korzystnych cech i funkcji, odpowiadających na różne aspekty prowadzenia działalności handlowej.

Gdzie sprawdzi się kasa Novitus Nano E?

Jak można wywnioskować z opisywanych cech Nano E, kasa ta z pewnością sprawdzi się w działalnościach mobilnych, czyli np. w przypadku handlu obwoźnego bądź świadczonych usług, wymagających dojazdu do klienta. Ale nie tylko – model marki Novitus skutecznie odnajduje się też w niedużych punktach handlowych, o węższej ofercie, ale też ograniczonej, niełatwej do zagospodarowania przestrzeni. Ponadto, oferuje nowoczesne funkcjonalności oraz umożliwia współpracę z urządzeniami peryferyjnymi, więc pasuje do działalności, w której przebieg transakcji wymaga dodatkowych działań, jak pomiar masy produktów czy pozyskiwanie danych z kodów kreskowych.