Starsze drukarki fiskalne, które nie tracą na uznaniu, czyli 2 modele marki Posnet 4 grudnia, 2017 22 listopada, 2017 admin
Posnet Thermal FV EJ - kultowa drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonów

Rozwój branży handlowo-usługowej z jednej strony oraz technologii użytkowych z drugiej sprawia, że producenci urządzeń rejestrujących prześcigają się w proponowaniu coraz to nowszych rozwiązań. I z pewnością Posnet należy do marek mających niejedno do zaoferowania. Ale to nie wszystko. Firma ta odpowiada również za wypuszczenie modeli, które, mimo upływu lat, nie tracą uznania wśród przedsiębiorców. Oto 2 takie przykłady.

Posnet Thermal FV – optymalne połączenie praktycznych rozwiązań

Wydawać by się mogło, że uwaga przedsiębiorców jest bardziej skupiona na innych modelach z linii Thermal, takich jak Thermal XL czy Thermal HD (skądinąd, również wydajnych i wielofunkcyjnych), jednak to urządzenie także cieszy się sporym zainteresowaniem. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Przede wszystkim optymalnemu połączeniu korzystnych parametrów użytkowych, zabiegów konstrukcyjnych i dostępnych funkcji. Drukarka Thermal FV, z pomocą komputera i oprogramowania sprzedażowego, jest w stanie obsłużyć do 100 000 pozycji towarowych. A przy tym pozwala na dość dokładne opisanie poszczególnych towarów bądź usług, co jest istotne zarówno ze względu na obowiązujące przepisy, jak i z punktu widzenia komfortu obsługi klientów. Wbudowany w model marki Posnet mechanizm drukujący, dysponujący opcją oszczędzania papieru, wystawia różne dokumenty z prędkością 20 linii na sekundę. Należałoby jeszcze wspomnieć o ekranie radzącym sobie z przejrzystym emitowaniem komunikatów nawet w trudniejszych warunkach oświetleniowych, a także wydajnej baterii (wydruk 6 000 linii bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego).

Posnet Thermal FV EJ – jeszcze więcej atrakcyjnych możliwości

Podobnie jak w przypadku wcześniej opisanego urządzenia, Posnet Thermal FV EJ to starsza drukarka z rodziny Thermal. Niemniej, na co wskazuje już sama nazwa modelu, oferuje dodatkowe korzyści w zakresie parametrów użytkowych oraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Warto więc na wstępie zaznaczyć, że tu mamy do czynienia z bazą towarową rzędu nawet 250 000 PLU. Ponadto, Thermal FV EJ dysponuje funkcją zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej. Dane o zarejestrowanych transakcjach – w postaci cyfrowej, umieszczone na karcie pamięci – rozwiązują kwestię gromadzenia mnóstwa papierowych dokumentów, zapewniają proste zarządzanie zebranymi informacjami (przesyłanie ich na komputer, przeglądanie itd.), a co więcej, można je dodatkowo zabezpieczyć (przechowując na innych nośnikach). Co jeszcze ciekawego ma do zaoferowania to urządzenie? Posiada równie wydajny i łatwy w obsłudze mechanizm drukujący, który też korzysta z rolki papieru o długości nawet 100 m. A zatem, korzystając z modelu Thermal FV EJ przy większym natężeniu ruchu, nie będziemy musieli martwić się o zbyt częstą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Protokoły komunikacyjne umożliwiają współpracę drukarki z praktycznie każdym programem sprzedażowym. Jeśli dodamy do tego wygodny podczas pracy wyświetlacz oraz zróżnicowane interfejsy komunikacyjne (USB, RS-232), otrzymamy model Posnet Thermal FV EJ – tak samo dobre zestawienie skutecznych rozwiązań, a przy tym doposażone w kolejne, godne uwagi opcje.

Powszechny widok tych urządzeń na stanowiskach pracy w odmiennych przedsiębiorstwach potwierdza atrakcyjny i dość uniwersalny wymiar modeli marki Posnet. Nawet, jeśli od wejścia ich na rynek technologii sprzedaży upłynęło już trochę lat.