Szukasz drukarki fiskalnej online? Na te modele warto zwrócić uwagę! 5 sierpnia, 2021 30 listopada, 2021 admin
Cube Online - popularna drukarka fiskalna od Elzab

Jakiś czas temu pisaliśmy tutaj o drukarce rejestrującej Posnet Thermal XL2 Online. Ale to nie jedyna tego rodzaju technologia sprzedaży, która zasługuje na zainteresowanie ze strony przedsiębiorców. Rynek urządzeń fiskalnych, transmitujących niezbędne dane do Centralnego Repozytorium Kas, zasiliły również inne, ciekawe modele. Którym z nich warto przyjrzeć się bliżej? I co mogą one zaoferować użytkownikom technologii dla handlu i usług? Oto kilka przykładów!

Posnet Temo Online – funkcjonalne urządzenie fiskalne w „kieszonkowym” wydaniu

Zacznijmy od najmniejszej technologii sprzedaży, gdzie zresztą kompaktowe rozmiary stanowią w tym przypadku jeden z istotnych atutów. Obecnie na rynku urządzeń rejestrujących znajdziemy bowiem rozmaite rozwiązania. Także mobilne drukarki fiskalne, łączące się przez internet z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). W tym segmencie model Temo Online od Posnet zdecydowanie króluje. To wciąż najmniejsze urządzenie rejestrujące tego typu, dostępne w sprzedaży. Wystarczy wspomnieć, że drukarka online mieści się nawet w niejednej kieszeni, nie mówiąc już o damskiej torebce czy samochodowym schowku. Poza zgrabną, poręczną obudową i estetycznym designem, model ten ma wiele do zaoferowania w kontekście pracy i obsługi. Jest w stanie obsłużyć bazę towarową rzędu 100 000 pozycji PLU, dysponuje wydajnym, łatwym w korzystaniu mechanizmem termicznym (wystawiającym paragony np. z NIP-em nabywcy czy kodem 2D), a także charakteryzuje się długim czasem pracy na zasilaniu bateryjnym. Oczywiście, akumulator drukarki fiskalnej Posnet Temo Online da się zasilać przy użyciu instalacji samochodowej. Zatem jest to świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają mobilnego urządzenia rejestrującego, będącego czymś nieco więcej, niż kasa.

Elzab Cube Online – solidna, stacjonarna drukarka online o atrakcyjnym designie

Choć mówimy o modelu do zastosowania raczej w warunkach stacjonarnych, to jednak Elzab Cube Online również może pochwalić się niewielkimi gabarytami, wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym, cieszącym oko wzornictwem. Dzięki temu drukarka fiskalna online odnajdzie się praktycznie w każdych warunkach – nawet na dość skromnej przestrzeni stanowiska pracy. A jednocześnie swoim designem będzie podkreślać prestiż firmy. Jednak wygląd zewnętrzny to nie wszystko, czym drukarka fiskalna Elzab Cube Online zdobywa uznanie wśród użytkowników. Model ten umożliwia transmisję danych do CRK drogą przewodową (Ethernet) lub bezprzewodową (Wi-Fi), współpracuje z kilkoma stanowiskami sprzedaży naraz (oferuje skorzystanie z dodatkowych interfejsów i rozwiązań, jak Bluetooth, USB, RS-232) i jest gotowy do obsługi aż 500 000 pozycji towarowych, zdefiniowanych w programie sprzedażowym. Poza szybkim wystawianiem dokumentów oraz szerokim zakresem konfiguracji wydruku zapewnia również intuicyjną obsługę oraz wygodę użytkowania kolorowego ekranu o przekątnej 4,3”. Zawsze zresztą można rozbudować drukarkę online od Elzab o dodatkowy, wolnostojący ekran LCD. Jednak i bez niego urządzenie często ląduję w firmach należących do różnych, handlowo-usługowych branż.

Novitus HD Online – drukarka rejestrująca dla naprawdę wymagających biznesów

To, że mówimy o klasyce stacjonarnych drukarek rejestrujących, jest w zasadzie oczywiste. Podobnie jak to, że jeszcze w czasach „ery przed-online’owej” model ten był naprawdę ceniony przez wiele przedsiębiorstw. I nie inaczej jest też teraz. Novitus HD Online dalej pozostaje urządzeniem rejestrujących dla naprawdę intensywnie działających firm i wymagających użytkowników technologii sprzedaży. Dlaczego? Wystarczy wspomnieć choćby o szczególnie wysokich parametrach. Urządzenie obsłuży bazę towarową zdefiniowaną w programie sprzedażowym, która będzie zawierać nawet aż milion dobrze opisanych pozycji towarów bądź usług. Ponadto, korzystanie z bogatych możliwości HD Online w zakresie wydruku (wystawianie dokumentów z NIP-em nabywcy, logo marki, kodami kreskowymi, opcja zaprogramowania do 1024 grafik, funkcja oszczędzania papieru itp.), w połączeniu z ultraszybkim emitowaniem paragonów czy faktur VAT, to niezaprzeczalny atut tego rozwiązania. Jeśli dodamy do tego wszystkiego stylowy design urządzenia, płynną współpracę z systemem sprzedaży oraz wygodę obsługi, podkreślaną przez obszerny, kolorowy ekran, emitujący również komunikaty reklamowe – zyskujemy drukarkę fiskalną Novitus HD Online, czyli naprawdę zaawansowaną i solidną technologię sprzedaży, która dba o każdy aspekt pracy przedsiębiorcy.