Mała, średnia, mobilna? Kasy Elzab w wersji online do niewielkich działalności 29 maja, 2020 28 stycznia, 2021 admin
Elzab K10 Online - kasa dla małej firmy

Wydawać by się mogło, że prowadzenie małego sklepu, to mało obowiązków dla przedsiębiorcy. Ale to tylko pozory. Zazwyczaj bowiem podatnik prowadzący niewielką działalność, sam jest w niej odpowiedzialny za wszystko, od zatowarowania, przez księgowość, po obsługę klienta.  Warto zatem by urządzenie fiskalne, funkcjonujące w takim miejscu, ułatwiało i usprawniało obsługę klienta. Gdzie znaleźć taką kasę? W ofercie firmy Elzab.

Najtaniej, nie znaczy najgorzej

Rozpoczęcie działalności nierzadko łączy się ze sporymi wydatkami, dlatego część przedsiębiorców, szukając kasy rejestrującej decyduje się na tani model, jakim jest np. Elzab Mini Online. Ale tani, wcale nie znaczy gorszy. Wszystkie urządzenia dopuszczone do rejestracji transakcji fiskalnych, muszą bowiem spełniać określone wymogi. Mini Online, nie tylko wszystkie spełnia, ale może zaoferować szereg udogodnień, które wspomogą prowadzenie sprzedaży. Kasa jest bowiem zgrabnym połączeniem niewielkich rozmiarów i sprawnych mechanizmów.

Urządzenie wyposażone jest w pojemną bazę towarową, umożliwiającą zaprogramowanie nawet 10 000 PLU. Sprawnie i szybko emituje paragony fiskalne, na których nazwy towarów, są bardzo czytelnie i jednoznacznie opisane (nazwy wszystkich elementów asortymentu mogą mieć aż do 40 znaków).  Elzab Mini Online posiada interfejsy: USB, RS-232, PS/2 czy Ethernet, dzięki czemu skomunikuje się z komputerem, terminalem płatniczym, skanerem kodów kreskowych, czy szufladą kasową.  Czytelne wyświetlacze (nabywcy i użytkownika) oraz alfanumeryczna klawiatura z klawiszami szybkiej sprzedaży, do których można przypisać najczęściej sprzedawany asortyment, to  kolejne zalety tego modelu. Kasa jest także wyposażona w nowoczesną funkcję online, co oznacza, że automatycznie wysyła wymagane dane do Centralnego Repozytorium Kas oraz pamięć chronioną.

Ta kasa to dobry wybór dla niewielkiej, prostej działalności gospodarczej.

Dla wymagających

Dla nieco bardziej wymagających użytkowników, którzy muszą stworzyć nowoczesne rozwiązanie systemowe w małym punkcie handlowym lub usługowym, Elzab przygotował kasę Jota Online. To urządzenie, które pomimo zaawansowania technologicznego, nie obciąży nadmiernie budżetu nawet niewielkiego przedsiębiorstwa. Posiada wiele niezbędnych funkcji: online, powiększoną bazę towarową, rozszerzoną klawiaturę, wiele interfejsów, ciekawe wzornictwo produktów, odporność na ewentualne uderzenia, upadki, zachlapanie.

Elzab Jota Online zapewnia zarówno przewodową, jak i bezprzewodową komunikację z CRK. Posiada także wbudowaną pamięć chronioną, co zapewnia m. in. łatwe wyszukiwanie i drukowanie danych na temat sprzedaży. Powiększona baza towarowa PLU, do 20 000 pozycji, którą można skategoryzować w 99 grupach towarowych, usprawni zarządzanie sprzedażą. Duża klawiatura z 71 klawiszami szybkiej sprzedaży oraz sprawny i cichy wydruk paragonów, to kolejne zalety Joty Online. Ta mała, niepozorna kasa fiskalna może pracować w rozbudowanym systemie sprzedaży – dzięki łączom USB, RS-232 oraz Ethernet płynnie współpracuje np. z komputerem POS, terminalem do kart płatniczych, wagą elektroniczną, wolnostojącym wyświetlaczem, czytnikiem kodów kreskowych czy drukarką zamówień.

Elzab Jota Online to nowoczesne urządzenie, które znakomicie łączy szeroki zakres funkcji, dużą pojemność bazy towarowej z ergonomicznym kształtem urządzenia.

Dla dbających o design

Jeśli przedsiębiorca otwiera działalność typu salon fryzjerski, kosmetyczny, butik z odzieżą, sklep z kosmetykami, to wybierając urządzenie rejestrujące, będzie się kierował nie tylko jej funkcjonalnością. Weźmie też pod uwagę design. I tutaj Elzab również ma coś ciekawego do zaoferowania, mianowicie kasę Elzab K10 Online.

To urządzenie o ergonomicznym kształcie, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, wyposażone w prosty i przyjazny w obsłudze, kolorowy panel dotykowy oraz wydajny mechanizm drukujący.

K10 Online komunikuje się za pomocą Internetu, z CRK i posiada pamięć chronioną, umożliwiającą archiwizację kopii wystawionych paragonów. Pojemna baza towarowa oraz komunikacja z innymi urządzeniami powodują, że urządzenie skutecznie sprosta potrzebom danej działalności gospodarczej.