Drukarki fiskalne produkowane przez Posnet 1 grudnia, 2016 17 listopada, 2016 admin

Posnet to jeden z najbardziej doświadczonych producentów technologii sprzedaży na polskim rynku. Urządzenia tej marki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem krajowych przedsiębiorców. Natomiast wydaje się, że szczególne uznanie zyskały ostatnimi czasy drukarki fiskalne Posnet – zarówno modele stacjonarne, jak i te przeznaczone do pracy mobilnej.

Ogólnie o drukarkach Posnet

Obecnie w ofercie Posnet znajdują się różnego rodzaju drukarki fiskalne. Polska marka po prostu dba o to, aby produkowane przez nią urządzenia mogły trafiać do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Dlatego drukarki Posnet są wdrażane zarówno w małych, jak i średnich oraz dużych firmach. W celu przybliżenia Wam możliwości tych urządzeń, opiszemy za chwilę w skróconej formie 2 modele – Temo HS EJ oraz Thermal XL. Drukarki te doskonale obrazują jakość produktów marki Posnet.

Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Już na wstępie warto zaznaczyć, że model Temo HS EJ to obecnie najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na krajowym runku technologii sprzedaży. Wymiary tego urządzenia wynoszą zaledwie 86 x 128 x 46 mm (szerokość, głębokość, wysokość), a waga to tylko 380 g (razem z rolką papieru). Pomimo niewielkich gabarytów, Posnet Temo HS EJ posiada szereg przydatnych funkcjonalności.

W tej małej drukarce fiskalnej znalazły się m.in. moduł elektronicznej kopii paragonów oraz wytrzymały mechanizm drukujący. Dzięki temu model Temo HS EJ zdecydowanie usprawnia wykonywanie obowiązków w firmie. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator, który po całkowitym naładowaniu zapewnia wydruk do 50 000 linii na paragonach i innych dokumentach (np. fakturach VAT).

Thermal XL

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Ten model reprezentuje zaś uznaną linię drukarek Posnet Thermal. Urządzenie oznaczone jako XL wyróżnia się przede wszystkim kilkoma wersjami konstrukcyjnymi, które różnią się sposobem zamontowania wyświetlacza. Dzięki temu przedsiębiorca może z łatwością dostosować swoją drukarkę do stanowiska pracy w siedzibie firmy. Co więcej, podobnie jako Temo HS EJ, model Thermal XL posiada moduł elektronicznej kopii paragonów oraz solidny mechanizm termiczny. W przypadku tej drukarki warto również zaznaczyć, że prędkość wystawiania paragonów wynosi aż 47 linii/s.

Posnet Thermal XL zasługuje także na uznanie ze względu na możliwość obsługiwania bardzo dużej bazy towarowej. Po zdefiniowaniu wszystkich produktów i usług w oprogramowaniu sprzedażowym, drukarka zapewnia współpracę z maksymalnie 250 000 PLU. Dodatkowo, jak na model stacjonarny, Thermal XL charakteryzuje się naprawdę kompaktową konstrukcją.

 

Automatyzacja pracy to niewątpliwie wyróżnik drukarek fiskalnych Posnet. Przy pierwszym kontakcie z dystrybutorem technologii sprzedaży z pewnością warto zapytać o urządzenia tej marki – i to nie tylko o Temo HS EJ czy Thermal XL. Chyba że niniejszy wpis przekonał Was do którejś tych drukarek 🙂