Terminal fiskalny od Posnet. Do zaawansowanych systemów sprzedaży 24 lipca, 2018 1 sierpnia, 2018 admin
Terminal fiskalny Posnet Thermal HD

Przy wdrażaniu drukarki fiskalnej w firmie przedsiębiorca musi również pomyśleć m.in. o połączeniu takiego urządzenia z komputerem. Jeżeli dotychczas w ogóle nie korzystał z żadnej jednostki centralnej, musi ją po prostu kupić. A co gdyby jedno urządzenie łączyło w sobie funkcjonalność drukarki rejestrującej oraz komputera służącego m.in. do zarządzania sprzedażą? Takie rozwiązanie oferuje terminal fiskalny Posnet Thermal HD.

Co zyskujemy na takiej integracji?

Już samo zdjęcie terminala fiskalnego od Posnet pokazuje jasno, że mamy do czynienia ze stosunkowo kompaktowym urządzeniem elektronicznym. W związku z tym, nikogo chyba nie zdziwi stwierdzenie, że właściciele tej technologii sprzedaży zyskują dużą oszczędność przestrzeni na stanowisku obsługi klientów. Innymi słowy, w porównaniu z „tradycyjnym” komputerem oraz drukarką rejestrującą, które funkcjonują oddzielnie, terminal Thermal HD zajmuje po prostu niewiele miejsca. Dodatkowym atutem tego modelu jest fakt, że występuje on w 3 wariantach konstrukcyjnych – z wyświetlaczem zintegrowanym, wolnostojącym lub podwieszanym. Dzięki temu urządzenie od Posnet można jeszcze skuteczniej dopasować do miejsca prowadzenia sprzedaży w firmie.

Przyjazne rozwiązania konstrukcyjne to oczywiście nie wszystko, co zyskujemy dzięki terminalowi fiskalnemu. Taka technologia składa się bowiem z wydajnej drukarki fiskalnej oraz komputera z dobrymi podzespołami…

Główne atuty drukarki Posnet

Jednym z ogniw terminala fiskalnego od Posnet jest doskonale znana drukarka rejestrująca Thermal HD. Warto jednak przypomnieć, że to jedno z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń, które pozwalają na prowadzenie ewidencji. W tej drukarce znajdziemy m.in. wytrzymały i prosty w obsłudze mechanizm termiczny, różnorodne interfejsy i protokoły komunikacyjne, elektroniczną kopię paragonów czy podświetlane ekrany LCD. Ponadto, drukarka obecna w terminalu fiskalnym pozwala na obsługę nawet do 250 000 pozycji towarowych, które zostaną wcześniej zdefiniowane w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą. Zaletą tego modelu jest również obsługa wybranej szerokości papieru – 57 lub 80 mm – jak również możliwość błyskawicznego wystawiania różnych dokumentów, w tym faktur VAT.

3 wersje jednostki centralnej

Przy zamawianiu terminala fiskalnego Posnet Thermal HD można też zdecydować się na jedną z 3 wersji technologicznych komputera. Wspomniane warianty różnią się procesorem, pojemnością dysku twardego SSD oraz pamięcią RAM. Ponadto, urządzenie jest dostępne zarówno z preinstalowanym oprogramowaniem Microsoft Windows 8.1 Embedded, jak i bez systemu operacyjnego. To z kolei zapewnia dostosowanie środowiska informatycznego do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

 

Pomimo pewnego czasu od momentu premiery, terminal fiskalny od Posnet to nadal jedno z najnowocześniejszych urządzeń rejestrujących, które można wdrożyć w firmie. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, zawierającym dodatkowe informacje na temat tego modelu.