Novitus Noir P – z wydajnymi podzespołami i panelem dotykowym 6 września, 2018 11 września, 2018 admin

Z marką Novitus kojarzą się przede wszystkim różnego rodzaju kasy oraz drukarki rejestrujące. Warto jednak zaznaczyć, że polski producent technologii sprzedaży dostarcza również na rynek inne urządzenia elektroniczne. Istotną część oferty Novitus stanowią m.in. terminale komputerowe POS. A jednym z komputerów tego typu – konkretnie modelem o nazwie Noir P – zajmiemy się w dzisiejszym wpisie.

Bezramkowy ekran z technologią dotykową

Obecny w Novitus Noir P panel dotykowy z pewnością ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków. W przypadku tego modelu ekran ma wielkość 15” i wyświetla obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Mamy więc do czynienia ze standardowym rozwiązaniem technologicznym, obecnym w wielu innych terminalach komputerowych POS. Natomiast tym, co wyróżnia Novitus Noir P i zasługuje na szczególną uwagę, jest konstrukcja typu zero bazel. Chodzi oczywiście o bezramkowy panel dotykowy, który jest nie tylko wygodniejszy w obsłudze oraz łatwiejszy w czyszczeniu. Takie rozwiązanie podkreśla również nowoczesną stylistykę urządzenia.

Terminal komputerowy Novitus Noir P

W podzespołach siła!

Jak terminal komputerowy Noir P radzi sobie podczas codziennego przetwarzania danych, związanego np. z prowadzeniem sprzedaży lub zarządzaniem magazynem? W tym modelu zastosowano wydajne podzespoły, więc można liczyć na pracę bez żadnych zakłóceń. Sercem terminala komputerowego od Novitus jest procesor Intel Celeron J19000 QuadCore 2.0 GHz. Ponadto, w modelu Noir P znajdziemy zarówno 2 GB pamięci RAM (z opcją rozbudowania do 8 GB), jak i dysk twardy o pojemności 320 GB (tutaj z kolei można pokusić się także o dysk typu SSD). Ponadto, w zależności od wybranej konfiguracji, terminal komputerowy można zamówić albo w wariancie bez systemu operacyjnego, albo z preinstalowanym Microsoft Windows 10.

Komunikacja z różnymi urządzeniami

Odpowiedź na pytanie „po co wdrażać w firmie terminal komputerowy?” znajdziemy często w interfejsach komunikacyjnych konkretnego modelu. To dzięki nim komputer POS może współpracować z wieloma różnorodnymi urządzeniami, np. fiskalnymi, auto id bądź ważącymi. Ba, terminal komputerowy służy przecież m.in. do zarządzania pracą pozostałych technologii sprzedaży w firmie. A model Noir P również w tym przypadku ma sporo do zaoferowania. Znajdziemy tu bogaty zestaw popularnych portów komunikacyjnych: 4 x RS-232, 5 x USB, LPT, Ethernet czy nawet PS/2. Współpraca z 10 różnymi urządzeniami w tym samym czasie? Dla terminala komputerowego Novitus Noir P to żaden problem.

Standardowo lub z rozszerzeniami

Warto podkreślić, że jednym z istotnych atutów Novitus Noir P jest również opcja rozszerzenia standardowej funkcjonalności. Ten model można zamówić zarówno z czytnikiem kart magnetycznych MSR, jak i dodatkowym wyświetlaczem dla klientów. Co więcej, ekran nabywcy jest dostępny w 2 wariantach technologicznych: VFD albo LCD. Dzięki temu przedsiębiorca ma szansę na wdrożenie terminala komputerowego, który odpowie na potrzeby firmy.