Posnet Thermal XL2 Online – dlaczego drukarka fiskalna jest godna uwagi? 5 września, 2019 14 maja, 2020 admin
Posnet Thermal XL2 Online - drukarka fiskalna

Powitaliśmy na dobre nowy system fiskalizacji. A wraz z nimi – nowoczesne technologie sprzedaży. Chodzi oczywiście o modelach online. I choć zwykle w tym kontekście mówi się o kasach rejestrujących, to jednak nie tylko one spełniają standardy innowacyjnego rozwiązania teleinformatycznego. Rynek urządzeń rejestrujących zasilają bowiem kolejne drukarki fiskalne, które także są gotowe na online. Jedną z nich jest model przywołany w tytule model marki Posnet. Dlaczego warto zainteresować się tym urządzeniem? Istnieją przynajmniej 2 zasadnicze powody.

Powód pierwszy – spełnienie najnowszych standardów

Nowa drukarka fiskalna od Posnet – Thermal XL2 Online – jak sama nazwa wskazuje, została przystosowana do funkcjonowania w ramach nowego systemu online. To z pewnością jedna z podstawowych przyczyn, dla których wielu przedsiębiorców zainteresuje się niniejszym modelem. Urządzenie zostało wyposażone w standardy, których wymaga nowe rozwiązanie teleinformatyczne. Przede wszystkim więc Thermal XL2 Online gwarantuje internetową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas i automatyczne transmitowanie niezbędnych danych, dotyczących prowadzonej ewidencji obrotu. Co więcej, przywołany model oferuje tę możliwość na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest podłączenie drukarki rejestrującej do komputera (za pośrednictwem portu USB) mającego dostęp do internetu. Drugie rozwiązanie to wykorzystanie interfejsu LAN. Trzecim sposobem jest użycie opcjonalnego modułu WiFi, zapewniającego komunikację bezprzewodową. Oprócz tego należy wspomnieć, że Posnet Thermal XL2 Online została również wyposażona w pamięć chronioną (przechowującą w formie cyfrowej ważną dokumentację, jak kopie wystawionych paragonów).

Powód drugi – wydajne i funkcjonalne urządzenie spod „znanego szyldu”

Choć na początku stwierdziliśmy, że to nowy model, trzeba jednak wziąć od uwagę pewne kwestie. Po pierwsze, mówimy o urządzeniu rejestrującym od jednego ze znanych, renomowanych i czołowych producentów technologii sprzedaży w Polsce. Po drugie, opisywana drukarka fiskalna online to kolejne rozwiązanie ze znanej i cenionej linii „Thermal”. Wielu przedsiębiorców chętnie sięga po technologie  z tej „rodziny”, z uwagi na częste i pochlebne zdania dotychczasowych użytkowników. To z pewnością drugi ważny powód, dla którego model Thermal XL2 Online zyska spore zainteresowanie. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem drukarka fiskalna online kontynuuje dobrą tradycję. Charakteryzuje się niedużymi rozmiarami, wysoką jakością wykonania oraz eleganckim designem. Ponadto, konstrukcja urządzenia skrywa wydajne podzespoły, atrakcyjne parametry użytkowe (np. jeśli chodzi o możliwość obsługi bazy towarowej rzędu 250 000 PLU) i praktyczne funkcjonalności. Thermal XL2 Online występuje w kilku wariantach, różniących się pod względem rodzaju i montażu wyświetlacza – dzięki temu użytkownik może jeszcze lepiej dostosować technologię do warunków pracy w swojej firmie. Zwłaszcza, jeśli wspomnimy o tym, że urządzenie jest w stanie działać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Ponadto, model ten cechuje wydajna i szybka technologia wydruku (z prędkością nawet 47 linii na sekundę) oraz szeroki zakres konfiguracji, jeśli chodzi o wydruk paragonów, faktur VAT czy innych dokumentów niefiskalnych. Jeśli połączymy to z niezwykle przyjazną obsługą, która występuje w przypadku Thermal XL2 Online – siłą rzeczy uzyskujemy godne polecenia urządzenie rejestrujące na miarę dzisiejszych czasów, pozwalające na płynną, zgodną z przepisami współpracę z CRK.